A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради

Проведенні заходи

Долаємо стрес, розвиваємо резилієнтність

Як подолати стрес та розвивати резилієнтність? На це питання шукали відповідь Софія Ходак, практичний психолог Ліцею №4 м.Хмільника, вчителі початкових класів закладів освіти громади та працівники Центру професійного розвитку педагогічних працівників під час семінару-практикуму який відбувся 21 травня.

16:52 22.05.2024

Опановуємо практики для відновлення ресурсності

16 травня за сприяння Центру професійного розвитку педагогічних працівників для педагогів закладів дошкільної освіти проведено психологічний практикум «Правило кисневої маски для педагогів: практики для відновлення ресурсності».

14:24 17.05.2024

Говоримо про відновлення ресурсного стану

25 квітня за сприяння Центру професійного розвитку педагогічних працівників для класних керівників 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти проведено психологічний практикум «Шляхи виходу з кризового стану».

10:47 29.04.2024

Емоційне вигорання і професія педагога

Як уникнути синдрому професійного вигорання? Як відновити особистісний ресурс і працювати натхненно та ефективно? Ці та інші питання обговорювали педагогічні працівники закладів дошкільної освіти на психологічному онлайн-воркшопі «Емоційне вигорання і професія педагога», яку за сприяння Центру професійного розвитку педагогічних працівників 17 квітня провела Ірина Моргульська, практичний психолог ЗДО №5 «Вишенька» м. Хмільника.

09:28 25.04.2024

Заклад дошкільної освіти в сучасному освітньому вимірі

12 березня в Управлінні освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради презентували роботу завідувачки закладів дошкільної освіти: Наталія Марценюк – ЗДО «Веселка» с.Соколова, Леоніда Глодна – Порицький заклад дошкільної освіти, Світлана Кривонос – Колибабинський заклад дошкільної освіти.

16:49 13.03.2024

Сучасні підходи до навчання і виховання дітей з особливими освітніми потребами в закладі дошкільної освіти

06 березня за сприяння Центру професійного розвитку педагогічних працівників проведено вебінар «Варіанти роботи для дітей з ООП дошкільного віку з використанням дидактичних ігор» для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Хмільницької міської ради.

15:09 07.03.2024

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень