A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради

Вебінар для працівників закладів дошкільної освіти громади з теми «Використання елементів STREAM-освіти у роботі з дошкільниками»

Дата: 10.03.2021 15:03
Кількість переглядів: 696

Життя вносить свої корективи в усі сфери нашого буття, і в плани професійної діяльності в тому числі. Але, навіть залишаючись у «помаранчевій зоні», заклади дошкільної освіти продовжують працювати. Так, як і раніше, ми щиро прагнемо забезпечити якісну дошкільну освіту, створити умови для цікавої, розумної  життєдіяльності наших малюків.   Так, 10 березня 2021 року на базі КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хмільницької міської ради» відбувся вебінар для працівників закладів дошкільної освіти Хмільницької міської територіальної громади з теми «Використання елементів STREAM-освіти у роботі з дошкільниками», який провели директор  Ілюхіна С.В. та консультант Центру  Бєляєва М.М.

Альтернативна програма STREAM-освіта або Стежинки у Всесвіт (програма формування культури інженерного мислення у дошкільників) передбачає реалізацію завдань націлених на розвиток критичного  мислення, пізнавальних здібностей, розвиток інтересу до технічних дисциплін, інтеграцію за формами діяльності, формування цілісної та багатовимірної картини Всесвіту. Досвідом роботи поділились завідуюча Голодьківським закладом дошкільної освіти Бичок В.М. та вихователь ДНЗ № 1 «Пролісок» Пугач І.М.

Педагогічні працівники отримали слушні поради щодо реалізації STREAM-освіти у дошкільних закладах, поповнили знання про нетрадиційні методи і прийоми освітньої роботи з дітьми дошкільного віку, розвинули пізнавальний інтерес та бажання вдосконалювати свої знання і практичні навички для подальшої успішної роботи в умовах сучасного закладу дошкільної освіти.

 

 КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хмільницької міської ради»


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень