A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради

«Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб пшеничний (різаний, в упаковці), хліб житньо-пшеничний (різаний, в упаковці), батон (різаний, в упаковці), булочки)»

Дата: 08.02.2023 16:18
Кількість переглядів: 23

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб пшеничний (різаний, в упаковці), хліб житньо-пшеничний (різаний, в упаковці), батон (різаний, в упаковці), булочки)», розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

 

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради

22000, Вінницька область, місто Хмільник, вулиця Шевченка, 3

Код ЄДРПОУ 04544464

 

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб пшеничний (різаний, в упаковці), хліб житньо-пшеничний (різаний, в упаковці), батон (різаний, в упаковці), булочки)», код ДК 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2023-02-05-000228-a

 

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 224 000,00 грн. з ПДВ

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами.

 

Розмір бюджетного призначення: 224 000,00 грн.

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Термін постачання — з дати укладання договору до 31 грудня 2023 року

Якісні та технічні характеристики заявленої кількості по закупівлі «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб пшеничний (різаний, в упаковці), хліб житньо-пшеничний (різаний, в упаковці), батон (різаний, в упаковці), булочки)» визначені з урахуванням реальних потреб закладів освіти Хмільницької міської ради та оптимального співвідношення ціни та якості, а саме:

 

з/п

Найменування товару

Кількість

1

Хліб пшеничний (різаний, в упаковці) виготовлений з борошна вищого або 1-го ґатунку, скоринка – без великих тріщин і підривів. Забарвлення скоринки – золотисто – жовте. М’якушка хліба має бути гарно пропечена, еластична, не крихка, рівномірно розпушена.

2000 кг

2

Хліб житньо-пшеничний (різаний, в упаковці) виготовлений з житнього та пшеничного борошна 1-го ґатунку, скоринка – без великих тріщин і підривів. Забарвлення скоринки від світло – до темно - коричневого. М’якушка хліба має бути гарно пропечена, еластична, не крихка, рівномірно розпушена. Смак і запах характерні для житнього хліба

1000 кг

3

Батон (різаний, в упаковці)  - подовжено-овальної форми виготовлений з борошна вищого сорту, скоринка – без великих тріщин, і підривів. Забарвлення скоринки – золотисто – жовте. М’якушка батона має бути гарно пропечена, еластична, не крихка, рівномірно розпушена.

Батон повинен бути упакованим герметично, поштучно, з вказівкою дати виготовлення та даних про виробника та кінцевою датою споживання.

2000 кг

4

Булочка повинна бути формова, не солодка, виготовлена з борошна пшеничного першого ґатунку та мати вагу не менше 50 грам.

15000 шт.

 

- термін придатності продукції повинен складати на момент поставки не менше 90% від загального строку зберігання відповідного товару, який зазначається у супровідній документації на кожну партію товару або на етикетці і вважається гарантійним терміном, який обчислюється від дати виготовлення;

- продукція повинна постачатися у спеціалізованому автотранспорті з дотриманням санітарних вимог, в тому числі щодо сумісності продуктів харчування;

- поставка товару має проводитись кожного дня  (крім вихідних та святкових днів) згідно замовлення по закладах освіти Хмільницької міської ради, а саме: до 08:00 год. товар має бути переданий  уповноваженому представнику відповідного закладу.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень