З нагоди Дня фізичної культури і спорту у місті Хмільнику 11 вересня 2021 року проводились спортивні заходи. Учасниками заходу були юні спортсмени закладів освіти міської територіальної громади, вихованці спортивних клубів, дитячо-юнацької спортивної школи та їхні наставники, ветерани спортивного руху - усі, для кого спорт став невід’ємною частиною життя.

wsm-Jt-Uqa7a-LZScf

На міському стадіоні, спортивних майданчиках Хмільницької ДЮСШ проводились спортивні заходи з гри у шахи та шашки, футболу, легкої атлетики, настільного тенісу. Проведено спортивні майстер-класи з видів спорту за участі тренерів Хмільницької дитячо-юнацької спортивної школи.

У центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка був проведений майстер клас зі східних єдиноборств із Зендокай Карате До та змішаних єдиноборств з ММА. Захід проводив тренер Спортивного клубу «Січ» Михайло Сидоренко.

Pbry-Ed2-PHd-V1-Da5

На спортивному майданчику ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 м. Хмільника відбувся турнір із волейболу серед дівчат за участі команд:

- КЗ «Журавненський ЗЗСО І-ІІІ ст.» Хмільницької міської ради;

КЗ «Порицький ЗЗСО І-ІІІ ст.» Хмільницької міської ради;

- КЗ «Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст.» Хмільницької міської ради.

Переможцями турніру стала команда дівчат з с. Порик, друге місце посіла команда з с.Шевченка, третє місце – команда з с. Журавне.

n-OETXkwx-Qsz-YMQN

На спортивному майданчику ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м. Хмільника відбувся турнір із волейболу серед юнаків за участі команд:

- КЗ «Березнянський ЗЗСО І-ІІІ ст.» Хмільницької міської ради;

- КЗ «Кожухівський ЗЗСО І-ІІІ ст.» Хмільницької міської ради;

- КЗ «Великомитницький ЗЗСО І-ІІІ ст.» Хмільницької міської ради;

- КЗ «Широкогребельський ЗЗСО І-ІІІ ст.» Хмільницької міської ради.

Переможцем турніру стала команда з с. Кожухів. Друге місце посіла команда с. Березна, третє місце – команда з с. Широка Гребля.

Ks-Dhp1-C6t-Det-Qp-J

- КЗ «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 1 м. Хмільника Вінницької області»;

- КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 м.Хмільника Вінницької області»;

- КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 м.Хмільника Вінницької області»;

- КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 м.Хмільника Вінницької області».

f-H2-N1-B1bh-Bx6-Zy-Q

Змагання проводилися 10-11 вересня. У запеклій боротьбі переможцями турніру стала команда загальноосвітньої школи №4, друге місце виборола команда НВК: загальноосвітня школа - гімназія №1, третє місце дісталось команді ЗОШ №2.

32hh-Fd6k5-KNYwb-U

8-BBOTO2da-XMd-RMt

Команди-переможці були нагороджені спортивним кубком та грамотами, призери – відзначені грамотами управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради.

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської рад