A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради

Спортивні заходи до Дня захисту дітей

Дата: 01.06.2021 11:21
Кількість переглядів: 349

28 травня 2021 р. до Дня захисту дітей в м. Хмільнику відбулось офіційне відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям Комунального закладу «Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №2 м. Хмільника».

На заходах були присутні заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Андрій Сташко, начальник Управління освіти молоді та спорту Хмільницької міської ради, директор КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 м.Хмільника Олександр Марчук, начальник відділу молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради Віталій Пачевський. Виступаючі висловили впевненість у тому, що школярі тепер  мають  змогу займатись спортом у комфортних умовах, брати участь у змаганнях і вдосконалювати свої спортивні уміння та навички, а ще  бажали учням успіхів і нових спортивних досягнень та подарували дітям м’ячі. Директор школи Олександр Марчук наголосив: «У нашій школі шанують спорт. Відкриття майданчика такого типу — це стимул школярам досягати ще кращих результатів на змаганнях, а також можливість якісно проводити  уроки фізичної культури”.

Відкриття спортивного майданчика відбулось у святковій атмосфері з показовими виступами учнів школи. Учні молодших класів читали вірші про те, як важливо займатися  спортом , фізичною культурою, та закликали присутніх вести  здоровий спосіб життя. Також на святі виступила команда школи «Олімпійці», яка стала обласним переможцем конкурсу «Олімпійське лелеченя - 2020». 

    Одразу ж у день відкриття був проведений  турнір з волейболу серед команд юнаків ЗЗСО Хмільницької міської територіальної громади, в яких взяли участь:

- КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 м.Хмільника;

- КЗ «Березнянський ЗЗСО І-ІІІ ст.» Хмільницької міської ради;

- КЗ «Журавненський ЗЗСО І-ІІІ ст.» Хмільницької міської ради;

- КЗ «Кожухівський ЗЗСО    І-ІІІ ст.» Хмільницької міської ради;

- КЗ «Порицький ЗЗСО      І-ІІІ ст.» Хмільницької міської ради.

    У досить рівній та напруженій боротьбі переможцями турніру стала команда КЗ «Березнянський ЗЗСО І-ІІІ ст.» Хмільницької міської ради, друге місце посіла команда КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 м.Хмільника, третє місце посіла команда КЗ «Кожухівський ЗЗСО   І-ІІІ ст.» Хмільницької міської ради. Переможці турніру були нагороджені кубком, медалями та грамотами, призери турніру нагороджені медалями та грамотами.

Учасники змагань висловили вдячність міському голові Миколі Юрчишину, організаторам змагань Управлінню освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради,  колективу Хмільницької ДЮСШ, які зробили все для того, щоб, учасникам було комфортно та цікаво в ході проведення заходу.

Відділ молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень