A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради

Година-реквієм: «Пам’яті вічний вогонь…»

Дата: 07.05.2021 12:35
Кількість переглядів: 242

 

    7 травня 2021 року Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хмільницької міської ради»  запросив  до участі у онлайн заході з нагоди Дня пам’яті та примирення і 76 річниці Перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні та відзначення 40-річчя Музею бойової слави КЗ «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» педагогічних працівників та учнів  закладів освіти Хмільницької міської територіальної громади.

    До учасників заходу з вітальним словом звернулася консультант Центру Майя Бєляєва, яка нагадала про лихоліття  Другої світової війни та наголосила на тому, що живим втіленням народної пам’яті є Музеї бойової слави. Саме такий Музей вже 40 років функціонує на базі КЗ «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2».

    Директор закладу освіти Олександр Марчук розповів про історію створення та відновлення Музею. Тетяна Миколаївна Шевченко, завідувач Музею бойової слави, гортаючи сторінки його історії,  повідомила про успіх та здобутки, подорожі та мандрівки, конкурси та перемоги за 40 років існування та подякувала усім, хто допоміг в оновленні експозиції Музею, особливо міському голові Миколі Юрчишину та Народному депутату України Петру Юрчишину.

    Учасникам години-реквієму  презентували фільм, створений працівниками Музею та закладу освіти, який нікого не залишив байдужим,  викликав не тільки великий історичний  інтерес, а й глибокі емоційні хвилювання.

    День памяті полеглих у війні – це лише часточка великої данини пошани полеглим і живим ветеранам, які своєю кровю відстояли нашу свободу. Память про них робить нас сильнішими і є запорукою неминучості нашої перемоги сьогодні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хмільницької міської ради»


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень