A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради

Оголошення про участь у благодійній акції «Великодня листівка своїми руками»

Дата: 15.03.2021 09:38
Кількість переглядів: 389

 

  Комунальна установа  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хмільницької міської ради»  запрошує учительські та учнівські колективи закладів освіти Хмільницької міської територіальної громади до участі у благодійній акції дитячих малюнків-привітань «Великодня листівка своїми руками», яка проводиться з метою виховання патріотизму, громадянських почуттів, дбайливого ставлення до природної і культурної спадщини рідного краю та духовних надбань українського народу, збереження традицій святкування Великодніх свят в Україні, пропаганди серед дітей та молоді образотворчого мистецтва. Інформаційні рекомендації щодо проведення Акції додаються.

 

 

Інформаційні рекомендації щодо проведення благодійної акції дитячих малюнків-привітань «Великодня листівка своїми руками»

серед учнівської молоді Хмільницької міської територіальної громади

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Благодійна акція дитячих малюнків-привітань «Великодня листівка своїми руками» (далі - Акція) проводиться з метою виховання патріотизму, громадянських почуттів, дбайливого ставлення до природної і культурної спадщини рідного краю та духовних надбань українського народу, збереження традицій святкування Великодніх свят в Україні, пропаганди серед дітей та молоді образотворчого мистецтва.

 

2. ОРГАНІЗАТОРИ

Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хмільницької міської ради».

3. УЧАСНИКИ АКЦІЇ

У благодійній акції «Великодня листівка своїми руками» беруть участь автори та творчі колективи - учні закладів загальної середньої, дошкільної, вихованці закладу позашкільної освіти віком від 5 до 15 років.

 

4. ВИМОГИ

Для участі в акції необхідно підготувати малюнки-листівки з віршами або побажаннями, виконані у будь-якій техніці: гуаш, масло, кольорові олівці, фломастери тощо.

Формат роботи - А4 (малюнок та текстове побажання у довільній формі). До робіт етикетка (додаток).

Малюнки-листівки та заявки необхідно надіслати до 16.04.2021 року за адресою: м. Хмільник, вул. Столярчука, 2, комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хмільницької міської ради».

 

Увага! Надіслані малюнки не повертаються, вони будуть направлені у військові частини.

5. НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ

Активні учасники благодійної акції дитячих малюнків-привітань «Великодня листівка своїми руками» отримають подяки від  комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хмільницької міської ради».

 

Додаткова інформація за телефоном: 0976579352 (контактна особа – Ілюхіна Світлана Василівна)

 

Додаток

 

Увага! Етикетка повинна бути розташована на зворотному боці

 у правому куточку.

Етикетка

 

Благодійна акція: «Великодня листівка своїми руками»

Назва роботи:

Автор (ПІ):

Гурток (клас):

Заклад (повна назва):

Керівник (ПІБ):


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень