Районні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з тенісу настільного
Районні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з тенісу настільного
26 березня 2026 року в спортивному залі Ліцею №3 м.Хмільника Вінницької області відбулися районні командні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з тенісу настільного. У змаганнях прийняло участь 5 закладів загальної середньої освіти Хмільницького району.
Переможцями па призерами стали:
1 місце – Ліцей №3 м. Хмільника Вінницької області;
2 місце – Уланівський ліцей Уланівської сільської ради;
3 місце – Білопільська гімназія Глуховецької селищної ради.
Команди, які зайняли призові місця, були нагороджені грамотами та медалями від Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації.
Ліцей №3 м. Хмільника Вінницької області буде представляти Хмільницьку міську територіальну громаду та Хмільницький район у 4 обласному етапі змагань, який відбудеться у травні 2026 року.
Вітаємо наших переможців. Бажаємо перемоги у обласному етапі змагань.
Відділ молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради



