A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради

«Єднаймо душі словом Кобзаря»

Дата: 10.03.2021 09:50
Кількість переглядів: 247

«Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. Він – як сама душа нашого народу, правдива і щира... Поезія його розлита повсюдно, вона в наших краєвидах і в наших піснях, у глибинних, найзаповітніших помислах кожного, чий дух здатен pозвиватись».

Олесь Гончар.

 У 2021 році людство відзначає 207-му річницю з дня народження великого українського поета, письменника, художника та громадського діяча Тараса Шевченка. Його ім’я невіддільно пов’язане з Україною, адже Кобзар – ніби уособлення всієї суті українського народу, його боротьби за своє життя і волю.

Традиційно на початку березня у закладах освіти  проводяться Шевченківські дні до дня народження великого генія. Незважаючи на те, що учні КЗ «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –гімназія №1» знаходяться на дистанційному навчанні, учителі знайшли можливість провести тематичні онлайн-заходи: літературні хвилинки «Гортаючи сторінки Кобзаря» (9-А клас Вусатюк Л.П.), відеочелендж  «Я люблю і розумію твори Кобзаря» (5-Б клас Войтова О.В.) , флешмоб «Шевченкове слово в нашому серці» (6-Б клас Стадник Н.І.). Під час проведених заходів діти зуміли пізнати глибини шевченківського слова і мудрості.

До відзначення 207 річниці з Дня народження класика української поезії, символу українського національного духу –Тараса Шевченка долучився КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» учні 5 –А класу читали вірші Великого Кобзаря  та 10 класу запропонували до перегляду свій фільм про визначного поета.

 (DRIVE.GOOGLE.COM Тарас Григорович Шевченко.mp4)

Поезія Т.Г. Шевченка звучала з вуст учнів 5 класу КЗ «Соколівський ЗЗСО І-ІІ ступенів».

Нехай Кобзар залишається і надалі прикладом для наслідування та гордості для всіх щирих українців, надихає, спрямовує та вчить.

Адміністрації  КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназії № 1», КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3»

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень