A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради

У Хмільнику змагалися 15 футбольних команд МВС України

Дата: 12.10.2021 16:00
Кількість переглядів: 135

y7mt-Lj9ncf-TSJd-C

Упродовж 8-10 жовтня в м. Хмільнику відбувся Чемпіонат з міні-футболу серед установ Експертної служби Міністерства внутрішніх справ України. Після святкового відкриття чемпіонату було проведено 29 ігор, в яких взяли участь 15 команд із Київської, Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Миколаївської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької та Чернівецької областей.

UNTK4yyzgx-Mu-Gvj r6n-QLj-APEm6-TOo-T

10 жовтня, за дорученням міського голови Миколи Юрчишина, закриття заходу проводив начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради Віталій Пачевський.

Підведені підсумки участі збірних команд у змаганнях. Організаційний комітет із проведення змагань визначив кращих спортсменів турніру, яких було нагороджено грамотами та статуетками в номінації:

«Наймолодший гравець» - Виговський Іван Володимирович, «Найстарший гравець» - Солоніченко Олександр Валерійович,

«Найкращий плеймейкер» - Остапенко Артем Віталійович, «Найкращий нападник» - Виговський Іван Володимирович, «Найкращий воротар» - Сопіженко Євгеній Сергійович.

hzaq-WGH9-QAJe7on 71-ZOsldy-BJ2-SVs1

За підсумками змагань 4-е місце (учасник фінальної частини) посіла команда Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС, 3-є місце зайняла команда Житомирський НДЕКЦ МВС, 2-е місце Чернівецький НДЕКЦ МВС.

Переможцем змагань стала команда Миколаївського НДЕКЦ МВС України.

41w4-VGzj5-Ju-OB98 6-R5mt-Uege-ODLFCf

Команди були нагороджені кубками та дипломами, спортсменам були вручені медалі та грамоти.

Нагородження переможців та призерів змагань проводив директор державного науково-дослідницького експертного криміналістичного центру МВС України Сергій Кримчук. Він  подякував міському голові Миколі Юрчишину, організаторам змагань територіальної громади за організацію, суддівство та супровід турніру.

Відділ<


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень