A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради

Засідання методичної студії.

Дата: 08.02.2021 14:49
Кількість переглядів: 230

 

     05 лютого 2021 року на базі КУ « Центр професійного розвитку педагогічних працівників» проведено засідання методичної студії заступника директора з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчителя української мови та літератури Антоняк Оксани Василівни на тему: «Розвиток творчої особистості засобами інтеграції інноваційних технологій на уроках української мови та літератури» за участю вчителів філології закладів освіти Хмільницької міської ТГ.

    Оксана Василівна зауважила, що розвиток творчих здібностей школяра-важлива складова сучасного педагогічного процесу,що вимагає від кожного впевнених знань і вміння зробити вибір, звернула увагу на те, що ефективність навчання залежить від уміння вчителя застосовувати оптимальні педагогічні технології, які б проектували креативні (творчі) якості особистості учня: гнучкість розуму,фантазію,натхнення,наявність власної точки зору. Учителька розповіла про використання таких методів і прийомів як розвиток творчого інтересу,використання цікавих аналогій,створення цікавих ситуацій емоційного переживання, створення ситуації вибору, самостійна дослідницька робота.

       Колеги долучились до обговорення,поділились власним досвідом роботи з теми та визначили необхідність розвитку творчості учнів на уроках словесності. Адже це дає змогу розкрити у школярів вміння логічно і абстрактно мислити, критично висловлювати свої думки, порівнювати, узагальнювати.

 

КУ « Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

 

 

 

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень