A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» в номінація «Математика»

Дата: 05.02.2021 14:09
Кількість переглядів: 207

 

18 січня 2021 року на базі КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» розпочався І етап другого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Математика», який тривав до 22 січня. 36 учасників, серед яких Мельник Тетяна Олександрівна, вчителька математики КЗ «Голодьківський ЗЗСО І-ІІ ступенів» Хмільницької міської ради,  були об’єднані в 4 групи. За результатами 2 конкурсних  випробувань «Дистанційний урок»  та «Контрольна робота» до наступного етапу («Методичний практикум»)  було допущено 12 конкурсантів.

За підсумками випробування «Методичний практикум» було визначено 3 учасники ІІІ етапу другого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Математика», які 4 лютого 2021 року взяли участь  у випробуванні «Урок». Учасники конкурсу продемонстрували знання предмета, методичну компетентність, творчий підхід; спрямованість на формування предметних та ключових компетентностей; реалізацію наскрізних змістових ліній; професійні якості вчителя.

За підсумками конкурсу було визначено трьох переможців другого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Математика». Третє почесне місце виборола Тетяна Мельник, достойно представивши Хмільницьку міську територіальну громаду на рівні області.

Вітаємо Тетяну Олександрівну з перемогою! Бажаємо творчого натхнення, міцного здоров’я, успіхів у навчанні і вихованні учнівської молоді та нових перемог і звершень!

 

КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»


 

 


 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень